Promocje

DORTEX / Promocje

Klimatyzator Fuji LVCA 2.6 kW inverter + standardowy montaż


Cena: 7560 zł brutto (8% VAT)
klimatyzator split inverter fuji rgg09lvca montaż instalacja do domu do firmy promocja wrocław tanio promocja

Klimatyzator Fuji LVCA 2.6 kW

5 lat gwarancji

Oferujemy Państwu dyskretny i elegancki typ wśród klimatyzatorów - przypodłogowy (split) inverter. Montowany na ścianie, blisko podłogi. Sterowanie odbywa się przy pomocy pilota bezprzewodowego. Stosowany jest zarówno w mieszkaniach jak i biurach. Charakteryzuje się małymi rozmiarami oraz cichą pracą, jak również dużą wydajnością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej sprężarki inverterowej klimatyzator jest bardzo wydajny, ekonomiczny i dynamicznie dostosowuje moc do temperatury otoczenia.

W skład zestawu wchodzi: jednostka wewnętrzna, jednostka zewnętrzna, pilot, instrukcja po polsku, 5 letnia gwarancja.

Podana cena 7560 zł brutto dotyczy urządzenia wraz z standardowym montażem dla osoby fizycznej (8% VAT), dla firm cena wynosi 7000 zł netto +23% VAT.

Standardowy montaż

⇒ Miejsce montażu: Wrocław i obrzeża Wrocławia.    ⇒ Czas realizacji oferty do 7 dni.   ⇒ Umocowanie agregatu zewnętrznego do wysokości 3 m.   ⇒ Montaż jednostki wewnętrznej.   ⇒ Przewiert o średnicy 50mm przez ścianę do grubości 50cm.   ⇒ Montaż instalacji freonowej do 3 mb bez zabudowy instalacji.   ⇒ Montaż instalacji sterowania do 3 mb.   ⇒ Wykonanie próżni i sprawdzenie szczelności układu chłodzenia.   ⇒ Montaż instalacji odprowadzania skroplin.   ⇒ Uruchomienie urządzenia.   ⇒ Szkolenie w zakresie obsługi klimatyzatora.   ⇒ Inne warunki montażu są możliwe za dodatkową opłatą.  

Eksploatacja klimatyzatora

Urządzenie posiada 5 letnią gwarancję. Warunkiem gwarancji jest dokonywanie płatnych przeglądów przez firmę montującą urządzenie. Jest to wymóg producenta urządzeń. Podczas przeglądu klimatyzacja jest odgrzybiana, czyszczona, sprawdzana jest szczelność układu oraz objętość czynnika chłodniczego, a także działanie klimatyzatora.

Dobór klimatyzatora

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie miejsca montażu, doboru urządzenia lub kwestii technicznych z przyjemnością na nie odpowiemy. W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory różnych typów i praktycznie każdej marki.